TYBET light

New
Product available on stock, shipment 24h.
26 €

FREE TYBET- to super koszulka wykonana z wysokogatunkowej bawełny o grubości 180g. Razem z nami zamanifestuj swoje poglądy!

PRO-ROCK to nie kolejny chiński t-shirt. Jeśli szukasz taniego badziewia to szkoda Twojego czasu.

Dla nas to nie tylko koszulka, ale też ideologia. Wymyślona przez wspinaczy i dla wspinaczy, wykonana przez polską krawcową, z bawełnianych w 100% -tach naturalnych włókien. To nie jest odzież z worka foliowego czy starej opony przerobionej w tak zwanym „ekologicznym recyclingu” na ubranie. Twoje ciało jest święte, a bawełna to od wieków najbardziej naturalne i przyjazne człowiekowi odzienie.

Wspinasz się więc jesteś inny, masz swój gust i charakter. Podobnie jak dla nas nie jest Ci obce łamanie praw człowieka w Tybecie i innych miejscach. Teraz wiesz już skąd wziął się CHINA STOPPER - zamanifestuj więc razem z nami! Kochasz naturę ludzi i pokój, mierzi Cię, jak i nas ten zakłamany system. Marzysz o górskich przestrzeniach i skokach adrenaliny, szalonej miłości i fajnej jeździe z przyjaciółmi?

Zrób to na przekór wszystkim, którzy twierdzą , że masz jeszcze czas. Nie daj się manipulować tym którzy Ci wciskają do łba, że może kiedyś będziesz kimś. Ty już jesteś Kimś!!! Masz swoją pasję - odcisk zamagnezjowanego palca- jesteś Kimś wyjątkowym. Kimś stuprocentowym, po prostu kwintesencją wszelkich wykręconych i z pozoru bezsensownych działań określanych mianem nietuzinkowych i brawurowych, słowem zajebistych, a jednocześnie wszystko co robisz jest najwyższej klasy i jakości po prostu masz styl - STYL NAD STYLE !

No customer comments for the moment.

TYBET light

TYBET light

Write a review